7 кейсів, які доводять, що реклама у регіональних виданнях ефективна

Реальні промо-історії сайтів мережі The City

Starkon.city та центр відпочинку «Хутір Hall»

Видання Starkon.city зробило нативний матеріал Тур вихідного дня: відкритий басейн, ресторан та готель. Обіцяли клієнту 1 тисячу переглядів, а зробили понад 35 тисяч.

Волноваха.City та спортклуб Riviera fitness

Задача — створити відеоконтент для соцмереж, який би просував бренд клубу. Видання запропонувало пакетне обслуговування на 2 місяці та зробила серію відеоматеріалів: Як жали штангу, Історія місцевого спортсмена, Поради від тренерки, Змагання з підйому штанги на біцепс. Всього більше 11 тисяч переглядів (обіцяли 8 тис.), більше 10 тисяч охоплення у Facebook.

Гард.City та магазин «Зоомир»

Компанія хотіла залучити нових клієнтів та поширити інформації про свій магазин. Видання провело для клієнта фотоконкурс «Хто на світі наймиліший?». Всього отримали майже 19 тисяч переглядів. Рекламодавець каже про формування позитивного іміджу та підвищення продажів.

Лозова.City та магазин квітів «Амадей», бренд натяжних стель Moderndom

Разом з рекламодавцями видання провело конкурс «Людина року». Всього 2967 голосів та 6000 переглядів історії в Instagram. Рекламодавець залишився задоволений цифрами і повернувся.

Конотоп.City та спортивний клуб «Стронг»

Задача — створити нативний контент, який би через просування спорту рекламував клуб. Видання опублікувало серію статей. Зокрема спецпроєкт Підкачатись до літа за 90 днів, промо-статті, новини, конкурси та довідник.

Волноваха.City та «Волноваський хлібзавод»

Задача — розказати про територіальне знаходження фірмових магазинів компанії. Видання зробило матеріал у форматі тесту “Впізнай, де знаходиться цей хлібний ларьок”. Мережа магазинів збільшила продажі у фірмових точках.

Starkon.city та рибний магазин «Океанчик»

Задача — розповісти про новий магазин та акційні ціни. Видання реалізувала це у форматі промо-матеріалу У Старокостянтинові відкрили перший рибний магазин: понад 30 видів мороженої риби та морепродуктів.

--

--

Поради для регіональних редакторів та журналістів на реальних прикадах

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store
Агенція медійного росту "Або"

Поради для регіональних редакторів та журналістів на реальних прикадах