7 кейсів, які доводять, що реклама у регіональних виданнях ефективна

Реальні промо-історії сайтів мережі The City

Іноді щоб переконати клієнта придбати рекламу нам не вистачає лише одного — віри в себе та свій продукт. Щоб надихнути вас, розповідаємо про 7 промо-кейсів в наших виданнях, які мали шалений успіх у аудиторії і рекламодавців.

Starkon.city та центр відпочинку «Хутір Hall»

Видання Starkon.city зробило нативний матеріал Тур вихідного дня: відкритий басейн, ресторан та готель. Обіцяли клієнту 1 тисячу переглядів, а зробили понад 35 тисяч.

«Starkon.city дав старт моєму бізнесу», — каже власник комплексу. Замовити басейн у «Хутір Hall» стало проблематично через велику кількість охочих. Зросла кількість відвідувачів у ресторані. Після успіху першої статті компанія замовили ще кілька матеріалів.

Волноваха.City та спортклуб Riviera fitness

Задача — створити відеоконтент для соцмереж, який би просував бренд клубу. Видання запропонувало пакетне обслуговування на 2 місяці та зробила серію відеоматеріалів: Як жали штангу, Історія місцевого спортсмена, Поради від тренерки, Змагання з підйому штанги на біцепс. Всього більше 11 тисяч переглядів (обіцяли 8 тис.), більше 10 тисяч охоплення у Facebook.

“Ми перші в місті відкрили клуб такого рівня, але спочатку про нас мало хто знав. Зараз Riviera fitness — популярне місце серед тих, хто за здоровий спосіб життя. Ми збільшили продажі абонементів за пів року у 2 рази”, — каже власник клубу Сос Маргарян.

Гард.City та магазин «Зоомир»

Компанія хотіла залучити нових клієнтів та поширити інформації про свій магазин. Видання провело для клієнта фотоконкурс «Хто на світі наймиліший?». Всього отримали майже 19 тисяч переглядів. Рекламодавець каже про формування позитивного іміджу та підвищення продажів.

Лозова.City та магазин квітів «Амадей», бренд натяжних стель Moderndom

Разом з рекламодавцями видання провело конкурс «Людина року». Всього 2967 голосів та 6000 переглядів історії в Instagram. Рекламодавець залишився задоволений цифрами і повернувся.

Для команди Лозова.City: це був перший конкурс нового видання, якому тоді було два тижні, але попри це в середньому за одного учасника віддали 176 голосів — це втричі більше ніж у сайта-конкурента, який більш впізнаваний у місті.

Конотоп.City та спортивний клуб «Стронг»

Задача — створити нативний контент, який би через просування спорту рекламував клуб. Видання опублікувало серію статей. Зокрема спецпроєкт Підкачатись до літа за 90 днів, промо-статті, новини, конкурси та довідник.

Обіцяли від 10 тисяч переглядів, зробили — понад 50 тисяч. Охоплення у соцмережах: більше 20 тисяч у Facebook та 20 тисяч у Instagram.

«Зараз цей клуб вважається кращим клубом і місті, куди ходить еліта. Ввечері навіть немає місця, щоб тренуватись», — кажуть у виданні.

Волноваха.City та «Волноваський хлібзавод»

Задача — розказати про територіальне знаходження фірмових магазинів компанії. Видання зробило матеріал у форматі тесту “Впізнай, де знаходиться цей хлібний ларьок”. Мережа магазинів збільшила продажі у фірмових точках.

Starkon.city та рибний магазин «Океанчик»

Задача — розповісти про новий магазин та акційні ціни. Видання реалізувала це у форматі промо-матеріалу У Старокостянтинові відкрили перший рибний магазин: понад 30 видів мороженої риби та морепродуктів.

Обіцяли від 1 тисячу переглядів, зробили 5,8 тисяч.

«У новому магазині за кілька днів розібрали велику кількість товару, довелося робити завоз риби і морепродуктів частіше запланованого. Одразу після виходу матеріалу рекламодавець замовив ще три рекламні статті: про комплексні обіди у кафе, нову страву у меню та про автомат питної води», — кажуть у виданні.

Антон Онуфрієнко, комерційний ментор Агенції розвитку локальних медіа “Або”

Вам буде цікаво:

Опублікували матеріал. І що далі? 9 кроків, які допоможуть зібрати більше переглядів

Які питання потрібно задати під час інтерв’ю, щоб точно розкрити співрозмовника

Таргетинг: як грамотно не злити гроші

--

--

Агенція медійного росту "Або"

Поради для регіональних редакторів та журналістів на реальних прикадах