5 сервісів з безкоштовними фото

Unsplash

Один з найпопулярніших стоків з безкоштовними фото, які не потребують вказання автора. Знімки можна знайти через пошук або ж перегляд колекцій. Фото звідси ви могли бачити у таких сервісах, як Trello чи Slack. Загалом тут більше, ніж 550 тисяч різноманітних фотографій.

Pixabay

Сервіс пропонує 1,5 млн фото та відео, які можна використовувати безкоштовно. На сайті доступно більше 20 мов, серед них є і російська, що робить його зручним у користуванні. Всі знімки розподілені за категоріями, також є пошук за ключовими словами.

Freepik

Всі зображення тут розділені на категорії: вектори, PSD-файли, іконки та стокові фото. Необхідна реєстрація, є тематичний пошук, при використанні фото необхідно давати посилання на сервіс. Частина зображень доступна лише у преміум-версії, але і в безкоштовній вибір картинок великий.

Gratisography

Якщо хочеться знайти фото, яке точно приверне увагу до матеріалу, вам сюди. На сайті є декілька категорій: тварини, робота, природа, об’єкти, люди, місто, чудернацькі фото. Для завантаження необхідно просто натиснути на знімок. Правила використання не вимагають вказувати автора.

Death to the stock photo

“Смерть стоковим фото” - саме так перекладається назва цього ресурсу. І натякає на те, що не варто використовувати в своїх матеріалах знімки, які до цього ви бачили на десятках сайтів. Після реєстрації щомісяця на пошту ви будете отримувати 20 нових фото. Всього на сайті доступно більше, ніж 2500 знімків.

--

--

Поради для регіональних редакторів та журналістів

Love podcasts or audiobooks? Learn on the go with our new app.

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store
Агенція медійного росту "Або"

Агенція медійного росту "Або"

Поради для регіональних редакторів та журналістів