5 кроків на Facebook, які допоможуть вашому виданню після запуску

Крок 1. Зробіть сторінку зрозумілою

Ваша сторінка у соцмережі — провідник між читачем і розвагою. Це як вітрина магазину — від неї залежить, чи зайдуть до вас. Тому все має бути чітко: заповніть інформацію про себе з контактними даними, зробіть активним перехід на сайт, завантажте гарні фото міста або цікавих людей. А ще зареєструйтесь на ресурсі likealyzer.com. Тут можна перевірити, наскільки правильно заповнена сторінка, та отримати рекомендації, що забули зробити і побачити активність аудиторії.

Крок 2. Знайдіть усіх конкурентів і спробуйте потоваришувати

Спочатку промоніторте всі сторінки, які вже є у вашому місті, та спробуйте перетворити їх у своїх союзників. Пишіть адміністраторам про новий ресурс. Для цього підготуйте повідомлення — візитку. У тексті вкажіть, хто ви, для чого з’явилися у місті, що хочете запропонувати читачам.

Крок 3. Робіть опитування

“Як часто говорите українською?”, “Чи сортуєте сміття?”, “Чи зручно у вашому місті користуватись велосепедом?” Закликайте читачів до дії: лайкніть пост, покажіть друзям, прокоментуйте. Такі опитування будуть працювати на зростання популярності. Наприклад, цей допис переглянули втричі більше користувачів, ніж підписалося на сторінку.

Крок 4. Плануйте пости

Щодня має бути не менше 3 постів. Активізуйте читачів питаннями до обговорення. Наприклад, спонукайте, аби писали власні враження від прочитаного, організовуйте конкурси на кращі фото краєвидів міста, рецептів чи інших подій. Пишіть хештеги, адже пошукова система соцмереж працює саме за ними. Можна використовувати, як загальні #contest, #event, #project, так і створити свої, наприклад, з назвою міста #Ізмаїл, #Марїнка.

Крок 5. Аналізуйте всі дії, які відбуваються на сторінці

Для цього заходьте у розділ “Статистика” вашої сторінки. На графіках помітно, як зростає кількість користувачів, коли вона зростає. Нижче в цьому ж розділі є список успішних та неуспішних публікацій, наприклад, за тиждень.

--

--

Поради для регіональних редакторів та журналістів

Love podcasts or audiobooks? Learn on the go with our new app.

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store
Агенція медійного росту "Або"

Агенція медійного росту "Або"

Поради для регіональних редакторів та журналістів