5 додатків, які зроблять контент вашої сторінки в Instagram цікавішим

Добірка корисних програм для тих, хто вирішив розвивати акаунт видання у цій соцмережі

В одному з попередніх блогів ми розповідали, як запустити сторінку, набрати перших підписників та який контент постити у Instagram. Цього разу зібрали декілька корисних додатків, які допоможуть робити ваші пости та сторіс візуально кращими та цікавішими.

Часто великі редакції використовують програми Adobe Premiere Pro чи Adobe After Effects для створення контенту для сторінки в Instagram. Однак якщо у вас не так багато грошей та досвіду, є і простіші варіанти. Наприклад, створити власний шаблон для постів і сторіс — як ми це зробили для Свои.City. Або ж використовувати додатки для обробки фото і відео чи створення історій.

Mojo

Додаток для перетворення фотографій не просто на красиві історії , а ще й анімовані. У ньому понад 100 шаблонів, які розділені на категорії — мінімалізм, мода, кіно, сторітелінг, спорт та інші. Є безкоштовна версія, у платному варіанті доступний один тестовий місяць.

iOS

Smoozly

Ще одна програма для роботи з фото. Це прості і креативні шаблони для створення постів і сторіс, шрифти та кольорові стилі на вибір. Для роботи з додатком не потрібна реєстрація. Також є преміум-версія.

iOS

Unfold

Один із найбільш популярних додатків для створення сторіс. У безкоштовній версії — 25 шаблонів, декілька шрифтів, відсутність реєстрації, попередній перегляд історії, а також можливість працювати як з фото, так і з відео. Ця програма добре підходить для створення серії публікацій, які сюжетно пов’язані між собою.

iOS/Android

Quik

Додаток для створення простих відео усього за декілька хвилин. Завантажуєте улюблені фото чи відео, обираєте фільтри та формат, а програма додає переходи, ефекти та музику. Також можна обрати швидкість відео, додати текст чи геомітки.

iOS/Android

InShot

Відеоредактор, в якому можна швидко змонтувати ролик, додати фільтри чи ефекти, доповнити його музикою, стікерами чи текстом. Програма підтримує більшість форматів, дозволяє обрізати чи повернути відео, а також працювати із фото.

iOS/Android

Читайте також:

Наша цель — создание лучшей в Украине платформы для региональных и городских онлайн-медиа

Чому локальним медіа потрібні круті спецпроекти

Юліана Охотнік, менторка Агенції локальних медіа “Або”

--

--

Агенція медійного росту "Або"

Поради для регіональних редакторів та журналістів на реальних прикадах