4 причини, чому місцевому інтернет-виданню вигідно перезапустити сайт на веб-платформі The City

Нещодавно ментори Агенції «Або» промоніторили всі області України — ми шукали ті міста, в яких нам цікаво запустити сайти мережі The City. Опісля зв’язувалися з місцевими редакціями і пропонували їм приєднатися до нашої команди.

Так у проекті з’явився Ізмаїл (сайт запрацював у червні), невдовзі стартує Переяслав-Хмельницький. Обидві команди вже мали власні сайти, але погодилися полишити їх, перейти на нашу веб-платформу.

Чому? Бо оцінили всі переваги такого кроку.

1. Вам не доведеться інвестувати власні гроші у веб-розробку. Нормальні програмісти коштують дорого (в ліпшому випадку $15–20 за годину роботи), а щоб з ними працювати і отримати не абищо, а якісний продукт — треба розумітися на технологіях, дизайні, знати купу технічних нюансів, щоб правильно поставити завдання і ще багато «і»…

Увесь цей клопіт Агенція бере на себе. Ми стежимо за трендами, оновлюємо сайти новими опціями (а це потрібно робити постійно, щоб йти в ногу з часом), регулярно додаємо новий функціонал (наразі в пріоритеті все те, що дозволяє редакціям додатково заробляти). І головне — ми самі знаходимо донорське фінансування, яке покриває вартість веб-розробки та технічної підтримки. Редакції за це не платять.

2. Ви отримуєте послуги SMM- та SEO-фахівця, дизайнера, відеомонтажера (ну, і ментора — само собою). Завдання Агенції — розвиток сайтів мережі. Всіх. Тому ми постійно залучаємо до роботи над ними фахівців із різних сфер. Їхні послуги на ринку коштують недешево, але редакції мережі отримують це безкоштовно. Беріть. Використовуйте. Ростіть.

3. Наша агенція виграє для редакцій гранти на контентні проекти. Вам не треба писати нудні заявки на гранти (хто колись пробував це робити, зрозуміє), не треба готувати фінансові звіти, збирати тисячі папірців… Увесь грант адмініструє агенція. А ви просто виконуєте свою журналістську роботу і отримуєте додаткові гроші.

Ну, і оскільки робити абищо ми не звикли — редакції мережі запускають круті проекти, якими жодне інше невелике видання похвалитися не зможе. Приміром, до виборів на багатьох сайтах з’явилися «Онлайн-щоденники виборчих округів». Редакції з менторами працювали над текстами для них, дизайнери — заверстали лендінги, смм-ниця — налаштувала Facebook-рекламу.

Запустивши сайт на нашій платформі, ви отримуєте ще цілу армію людей, які працюватимуть на ваш сайт і вболіватимуть за його розвиток. Постійно. Щоденно. Завжди.

4. Ми знаходимо для вас додаткових рекламодавців. У нашій мережі вже 27 сайтів, і геть невдовзі їх стане півсотні. Це велика аудиторія, яка цікава великим рекламодавцям. Тим, хто не став би домовлятися окремо з десятком дрібних сайтів, але готовий заходити централізовано на мережу чи її частину.

Приміром, нещодавно ми запустили рекламний проект з компанією «Донецькі енергетичні послуги». І це лише початок. Далі — буде більше. Як і у випадку з грантовими проектами, ми будемо самі шукати рекламодавців, вигадувати ідеї для рекламних матеріалів, допомагати втілити у життя.

За комерційні проекти ми беремо 30% комісії, решта суми дістається редакції.

P.S. Якщо теж хочете до нас, пишіть на Facebook-сторінку. Відтепер ми приймаємо заявки на участь у проектах протягом всього року.

Читайте також:

Лєра Лауда, менторка Агенції розвитку локальних медіа «Або»

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook і тижневу розсилку від Білки. Там ми ділимося корисними лайфхаками для регіональних редакцій!

--

--

Агенція медійного росту "Або"

Поради для регіональних редакторів та журналістів на реальних прикадах