15+ ідей для новорічних рекламних історій, які створять настрій

Що пропонувати клієнтам і як створити атмосферу свята для аудиторії

 1. 10 подарунків до Нового року, які можна придбати в місті за тиждень до свята. Текст з кнопками “Придбати” або відеопідбірка для соцмереж, 2–3 хвилини, в титрах — основні характеристики і де можна придбати. Рятуємо тих, хто відклав підбір подарунків на останній день не встиг замовити їх в інтернет-магазинах.
 2. Новорічний тест «Яку країну ти відвідаєш у 2020». Партнером може стати локальна турфірма. Читачі перевіряють свої знання про різні країни + отримують знижки на тури.
 3. Новорічне перевтілення. Експеримент, в якому героїня готується до новорічного святкування. Рекламуємо послуги салонів краси, товари з магазинів одягу, фотопослуги. Учасницю можна обрати через розіграш в соцмережі.
 4. Вітальний ролик до Нового року з керівникою компанії або колективу. Відео для соцмереж, до 1 хвилини. Іміджеве промо, пост маркується як реклама.
 5. Спецпроект «Новорічний стіл з шефом». Готуємо разом з кухарем місцевого кафе або ресторану. Публікуємо історію з фото та відео. Рекламуємо бронювання столиків у закладі на Новий рік або проведення корпоративів.
 6. Рейтинг подарунків зі знижкою до Нового року, які можна знайти у місті. Партнерами можуть стати магазини іграшок, побутової техніки, ювелірні, меблеві, салони краси.
 7. Спецтема «Подарунок на кожен день». Щоденно редакція розповідає читачам про подарунки або корисні послуги до Нового року + де можна придбати.
 8. Генератор подарунків на Новий рік. Читач сайту реєструється у грі та має шанс вибрати подарунок зі знижкою. Щоб отримати знижку, він має запостити результат в соціальні мережі. Формат потребує розробки функціоналу.
 9. Де небанально відсвяткувати Новий рік. Підбірка, не менше 5 закладів. Це можуть бути не тільки ресторани, а й більярдні, боулінги, готелі, бані, нічні клуби.
 10. Куди втекти на свята: що пропонують місцеві турагенції. Підбірка з трьох бюджетних турів в межах 100 кілометрів.
 11. Як обрати коштовності для коханих до свят і не всі гроші. Пояснюємо на пальцях. Партнер — ювелірний магазин, їхній працівник виступає експертом.
 12. Топ-5 місць, де можна зігнати новорічні калорії. Підбірка спортивних закладів.
 13. 10 новорічних історій від таксистів. Питаємо про найцікавіші історії, які трапилися з таксистами і їхніми пасажирами у новорічні свята. Рекламуємо послуги служб таксі.
 14. Людина року 2019. Конкурс серед героїв ваших матеріалів за версією читачів вашого сайту. Спонсорами можуть стати ваші постійні рекламні партнери.
 15. Де знайти новорічні костюми для дорослих і малечі. Шукаємо сервіси прокату святкового одягу.
 16. Наступного року точно вивчу англійську / піду в спортивний зал / почну правильно харчуватися. Підбірки місць, де цим можна займатися. Або домовитися з якимись школами англійської чи спортзалами, що ваші читачі отримають знижки. Або поради їхніх фахівців по темі.
 17. 5 ідей для новорічного макіяжу. У партнерстві із салоном краси.

Читайте також:

Лайк і репост. 15+ ідей для вірусних постів на сторінці вашого видання у Facebook

--

--

Поради для регіональних редакторів та журналістів на реальних прикадах

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store
Агенція медійного росту "Або"

Поради для регіональних редакторів та журналістів на реальних прикадах