Ідеї для рекламних історій у маленькому містечку від Біляївка.City

Одна з них вас точно здивує

Агенція розвитку локальних медіа “Або” публікує успішні кейси регіональних редакцій нашого проекту. Головна редакторка сайту Біляївка.City Галина Халимоник розказала на Донбас Медіа Форумі, як знаходити приводи для рекламний матеріалів у маленькому містечку.

За два місяці активної роботи з рекламодавцями команда сайту заробила понад 25 тисяч гривень на рекламі — і це в місті з населенням у 12 тисяч мешканців. Редакторка вважає, що секрет цього успіху в тому, що, на відміну від традиційних форматів, своїм клієнтам вони тепер пропонували не рекламу, а історію.

Що може стати приводом для промо-історії? Ось п’ять реальних ідей від Біляївка.City для цікавого промо-матеріалу в маленькому містечку.

МІСЯЦЬ

Календар — ваш друг. Адже є сезонні послуги і свята, до яких всі шукають подарунки. Біляївка.City активно “використала” березень як рекламний привід. Так, наприклад, з’явилися “Небанальні квіткові сюрпризи: історії дівчат з Біляївки” — нативний формат, партнером якого виступив магазин квітів. В тому ж березні редакція отримала гроші від ветклініки за пояснювальний матеріал про стерилізацію домашніх тварин. А місцевий салон краси став партнером у “перевтіленні” місцевої жительки.

ВІДКРИТТЯ

Слідкуйте за всім, що відкривається у вашому маленькому містечку. Це чудовий привід познайомитися з клієнтом і запропонувати йому промо-анонс в форматі історії. Наприклад, картки про автомийку самообслуговування, якої раніше в Біляївці не було.

КОРИСНІ ПОРАДИ

Корисність рекламних матеріалів прямо пропорційна кількості переглядів та ефективності для клієнта. Так Біляївка.Сity зробила експеримент із рекламодавцем, розказавши, де у місті якісно випрати килим, який подивилися більше 3500 разів.

РОБОТА МІСЬКРАДИ

Редакція випускає ще й газету, яка має угоду на висвітлення роботи місцевої ради. На сайті для таких матеріалів діє правило: ніякої “джинси”, тільки корисний і цікавий контент. Наприклад, пояснення для місцевих мешканців, що станеться з будівельним сміттям, якщо не прибрати його з прибудинкової території.

І НАВІТЬ БІЗНЕС-КОНФЛІКТИ

Тут незвичним приводом для звернення до рекламодавця стали чутки про закриття охоронної фірми, які розповсюдили містом конкуренти. Після дзвінка від редакції з питанням “Чому ви більше не працюєте?”, агенція була готова спростувати всі чутки промо-матеріалом про безпечність життя у Біляївці.

Хочете дізнатися більше про успішні кейси наших редакцій? Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook, а також на нашу тижневу розсилку від Тієї самої Білки для регіональних медіа.

--

--

Агенція медійного росту "Або"

Поради для регіональних редакторів та журналістів на реальних прикадах