Є питання. І новий функціонал платформи The City, щоб їх поставити

Вимірювач і опитування за одну хвилину

На платформі The City, якою зараз користуються 45 локальних медіа мережі, тепер є можливість створювати опитування двох типів: звичайне і вимірювач. Пояснюємо, навіщо ми додали цей функціонал і як він працює.

Навіщо потрібен функціонал опитувань? Це збільшує взаємодію з аудиторією, збирає фідбек за темою матеріалу. Тексти з опитуванням набирають більше переглядів з меншим відсотком відмов за аналітикою.

Які опитування можна зробити?

Звичайне опитування. Система прорахує відсоток від обраних варіантів і покаже їх користувачам. Так, редакції питають, як користувачі ставляться до штрафів за порушення карантину або чи підуть святити паски до храмів в такій ситуації.

Вимірювач. Цей тип інтерактивного опитування дозволяє користувачам виставити свій рівень оцінки за шкалою. Результати відображаються у вигляді відсотків і позначки. Як це працює, спробуйте тут.

Раніше, щоб створити опитування на сайті, редакції користувалися стороннім сервісом playbuzz, який став платним після ребрендингу. Готове опитування вставляли в матеріал через код. Наразі ж його можна створити просто в редакційній адмінпанелі — це економить час і робить опитування більш доступним інструментом.

Також вам буде цікаво:

Що спільного у розділу «Досъє» сайтів TheCity з платформою для знайомств Тinder

3 причини, чому місцевому інтернет-виданню вигідно перезапустити сайт на веб-платформі The City

--

--

Агенція медійного росту "Або"

Поради для регіональних редакторів та журналістів на реальних прикадах