Є питання. І новий функціонал платформи The City, щоб їх поставити

Вимірювач і опитування за одну хвилину

На платформі The City, якою зараз користуються 45 локальних медіа мережі, тепер є можливість створювати опитування двох типів: звичайне і вимірювач. Пояснюємо, навіщо ми додали цей функціонал і як він працює.

Навіщо потрібен функціонал опитувань? Це збільшує взаємодію з аудиторією, збирає фідбек за темою матеріалу. Тексти з опитуванням набирають більше переглядів з меншим відсотком відмов за аналітикою.

Які опитування можна зробити?

Звичайне опитування. Система прорахує відсоток від обраних варіантів і покаже їх користувачам. Так, редакції питають, як користувачі ставляться до штрафів за порушення карантину або чи підуть святити паски до храмів в такій ситуації.

Вимірювач. Цей тип інтерактивного опитування дозволяє користувачам виставити свій рівень оцінки за шкалою. Результати відображаються у вигляді відсотків і позначки. Як це працює, спробуйте тут.

Раніше, щоб створити опитування на сайті, редакції користувалися стороннім сервісом playbuzz, який став платним після ребрендингу. Готове опитування вставляли в матеріал через код. Наразі ж його можна створити просто в редакційній адмінпанелі — це економить час і робить опитування більш доступним інструментом.

Також вам буде цікаво:

Що спільного у розділу «Досъє» сайтів TheCity з платформою для знайомств Тinder

3 причини, чому місцевому інтернет-виданню вигідно перезапустити сайт на веб-платформі The City

--

--

Поради для регіональних редакторів та журналістів на реальних прикадах

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store
Агенція медійного росту "Або"

Поради для регіональних редакторів та журналістів на реальних прикадах