Як створити канал видання на YouTube та що з ним робити далі

Корисний чекліст для тих, хто лише починає працювати з відео

З чого почати

Для початку роботи з YouTube потрібно створити там обліковий запис. Зробити це просто — достатньо виконати 4 кроки з цієї інструкції.

Як завантажити відео

Відео на канал додаємо звичайним перетягуванням. YouTube читає більшість відомих відеоформатів. Під час завантаження відео є декілька варіантів: викладати його у звичайному доступі, за посиланнюм, або ж зробити прем’єру — позначити час, коли ролик буде опублікований, а підписники отримають сповіщення.

Трохи про авторські права

Музику для відео бажано брати зі спеціальних сайтів, де її використання можливе безкоштовно та без порушення авторського права, або де цю музику можна купити. YouTube може навіть заблокувати відео у випадку порушення. Один із ресурсів з безкоштовною музикою, які можна вільно використовувати на YouTube— freemusicarchive.org або фонотека YouTube.

Налаштування відео у YouTube Studio

Для відео можна (і треба) обрати з варіантів, або додати своє зображення попереднього перегляду. Воно відображатиметься перед тим, як користувач натисне програвання відео. Це зображення має відповідати стилістиці відео.

Верифікація каналу

Для нових каналів важливо пройти верифікацію. У налаштуваннях можна обрати лого для каналу, яке буде постійно відображатися на всіх відео внизу в правому куті. Спеціалізовану адресу для каналу можна буде поставити після 100 підписників.

Поради для регіональних редакторів та журналістів

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store