Як налаштувати Telegram-бот за три хвилини: проста інструкція
Постинг в Telegram має досить обмежений функціонал. Telegram-бот дозволить його значно розширити і краще взаємодіяти з аудиторією.
- Додавати кнопки, які можна використовувати для реакцій і опитувань
- Додавати кнопки з посиланнями
- Прикріпляти фото до посту
- Робити відкладені пости
- Дивитися статистику каналу
Крок 1: Додайте собі в контакти бота @ControllerBot. Для цього в пошук вставляємо назву бота і Telegram швидко знаходить його. Обираємо його і тиснемо «Почати» або «Start».
Крок 2. Підключіть до бота свій канал. Для цього натискаємо «Канали»/«Додати новий канал»/ «Підключити новий бот».
Крок 3. Перейдіть в бот під назвою @BotFather. Знову натисніть кнопку «Почати», потім у списку натисніть /newbot. В поле введення тексту напишіть назву бота будь-якою мовою (наприклад, MediaPain), натискаємо «Відправити». Відправте латинкою логін бота і в кінці через нижнє підкреслення додайте слово bot (mediapain_bot). Назва має бути унікальною.
Крок 4. Перешліть повідомлення, яке Вам написав @BotFather в @ControllerBot (затисніть повідомлення і оберіть пункт «Переслати повідомлення», в меню зліва вибираємо @ControllerBot, натискаємо на нього і потім просто тиснемо «Надіслати повідомлення»)
Крок 5. Додайте бота в адміністратори вашого каналу. Тиснемо на назву каналу, вибираємо посилання «Адміністраторів: 1» і натискаємо на нього. Натискаємо кнопку «Додати адміністратора», пишемо назву бота (наприклад, @aborandom_bot) і натискаємо на бота на бота. У наступному діалоговому вікні натискаємо кнопку «Так» і «Зберегти».
Крок 6. Пишемо будь-яке повідомлення на своєму каналі (або обираємо вже готове) і пересилаємо його в @ControllerBot. З’явиться повідомлення, що канал успішно підключений. Тепер потрібно обрати часовий пояс, щоб адекватно робити відкладені публікації. В полі введення тесту пишемо назву свого міста (наприклад, Харків) і натискаємо «Надіслати повідомлення». У наступному повідомленні дивимося, якщо все правильно, тиснемо кнопку «Вірно».
Вітаємо! Ви створили Telegram-бота, який допомагатиме вам робити цікаві публікації у вашому каналі!
Вам також буде цікаво:
Як писати заголовки: три поради ледачим та тим, у кого завжди дедлайн