Як налаштувати Telegram-бот за три хвилини: проста інструкція

Постинг в Telegram має досить обмежений функціонал. Telegram-бот дозволить його значно розширити і краще взаємодіяти з аудиторією.

  • Додавати кнопки, які можна використовувати для реакцій і опитувань

Крок 1: Додайте собі в контакти бота @ControllerBot. Для цього в пошук вставляємо назву бота і Telegram швидко знаходить його. Обираємо його і тиснемо «Почати» або «Start».

Крок 2. Підключіть до бота свій канал. Для цього натискаємо «Канали»/«Додати новий канал»/ «Підключити новий бот».

Крок 3. Перейдіть в бот під назвою @BotFather. Знову натисніть кнопку «Почати», потім у списку натисніть /newbot. В поле введення тексту напишіть назву бота будь-якою мовою (наприклад, MediaPain), натискаємо «Відправити». Відправте латинкою логін бота і в кінці через нижнє підкреслення додайте слово bot (mediapain_bot). Назва має бути унікальною.

Крок 4. Перешліть повідомлення, яке Вам написав @BotFather в @ControllerBot (затисніть повідомлення і оберіть пункт «Переслати повідомлення», в меню зліва вибираємо @ControllerBot, натискаємо на нього і потім просто тиснемо «Надіслати повідомлення»)

Крок 5. Додайте бота в адміністратори вашого каналу. Тиснемо на назву каналу, вибираємо посилання «Адміністраторів: 1» і натискаємо на нього. Натискаємо кнопку «Додати адміністратора», пишемо назву бота (наприклад, @aborandom_bot) і натискаємо на бота на бота. У наступному діалоговому вікні натискаємо кнопку «Так» і «Зберегти».

Крок 6. Пишемо будь-яке повідомлення на своєму каналі (або обираємо вже готове) і пересилаємо його в @ControllerBot. З’явиться повідомлення, що канал успішно підключений. Тепер потрібно обрати часовий пояс, щоб адекватно робити відкладені публікації. В полі введення тесту пишемо назву свого міста (наприклад, Харків) і натискаємо «Надіслати повідомлення». У наступному повідомленні дивимося, якщо все правильно, тиснемо кнопку «Вірно».

Вітаємо! Ви створили Telegram-бота, який допомагатиме вам робити цікаві публікації у вашому каналі!

Вам також буде цікаво:

Як писати заголовки: три поради ледачим та тим, у кого завжди дедлайн

Як придумувати теми для публікацій: 5 лайфхаків

--

--

Поради для регіональних редакторів та журналістів на реальних прикадах

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store
Агенція медійного росту "Або"

Поради для регіональних редакторів та журналістів на реальних прикадах