Як налаштувати PUSH-сповіщення на сайті

та наскільки вони ефективні

Як працює

Ви зайшли на сайт щось подивитись. Або одразу, або через певний проміжок часу (залежить від налаштувань) з’являється повідомлення в стилі «Бажаєте отримувати сповіщення від сайту?». Текст повідомлення також налаштовується. Якщо погоджуєтесь, у майбутньому отримуватимете сповіщення.

Як налаштувати

Сервісів розсилок багато, але ми користуємось SendPulse. Реєстрація дуже проста — можна увійти через Google-аккаунт або Facebook. Там є сервіси для різних розсилок, але нам поки потрібна вкладка меню Push. Сайт доступний російською та українською мовами, все доступно та зрозуміло, якщо хоча б колись реєструвались на сайтах.

Як робити розсилку

Коли програміст додасть файли, користувачі сайту почнуть отримувати пропозиції підписатись на сповіщення. У вкладці Push з’явиться статистика підписників, розсилок та переходів.

Наскільки це ефективно

Ми користуємося сервісом два місяці. За цей час зробили шість розсилок. Намагаємося не спамити сповіщеннями, адже користувачі можуть у будь-який момент відписатись.

Висновки

Наша редакція поки не побачила суттєвих бонусів від використання Push. Багато залежить від актуальності теми та «скілу» редактора, який зможе зробити максимально вірусний заголовок та опис, враховуючи обмежену кількість символів.

--

--

Поради для регіональних редакторів та журналістів на реальних прикадах

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store
Агенція медійного росту "Або"

Поради для регіональних редакторів та журналістів на реальних прикадах