Що спільного у розділу «Досьє» сайтів The City з платформою для знайомств Тinder

Ні, ми не пропонуємо читачам сайтів ходити на побачення з місцевими депутатами

На сайтах мережі The City з’явився новий розділ «Досьє». Ми пропонуємо читачам сайтів «свайпить», щоб дізнатись інформацію про представників місцевої влади, депутатів, керівників різних департаментів, власників підприємств, спортсменів, акторів та журналістів.

Що таке «свайпить»?

Свайп — це спеціальний жест, коли ви кладете палець на екран смартфона або планшета і ведете його в потрібному напрямку по екрану. Це доволі зручно — зараз багато мобільних застосунків пропонують користувачам «свайпить». Одна з популярних платформ для знайомств онлайн — Tinder — також використовує принцип свайпів. Користувачам показують фотографії і короткі описи тих, хто бажає познайомитися. Якщо робиш пальцем свайп вправо, то є перспектива на збіг інтересів. Якщо два користувача відзначили одне одного як вдалі збіги, вони можуть почати чат і домовитися про зустріч

Так що, ви пропонуєте читачам сайтів ходити на побачення з місцевими депутатами?

Ні (але і заборонити не маємо права, якщо хто бажає). При розробці розділу ««Досьє» ми використали лише принцип свайпів, а не саму логіку Tinder. Тобто виходили з гіпотези, що читачам так буде зручніше отримувати інформацію про людей, які зараз у владі або лише претендують — кандидатів у міські голови чи депутати.

І про що можна дізнатися з свайпів-досьє?

Журналісти аналізують декларації місцевих держслужбовців та знайомлять читачів зі складом сім’ї, нерухомістю, автотранспортом та їх статками. Також інформуємо, коли і де проходить прийом та пропонуємо після віртуального знайомства поділитися результатом у соцмережах.

Приклади сторінок свайпів

А який сенс у цьому?

Щоб читачі мали уявлення про людей у місцевій (і не тільки) владі. Не всі читають довгі статті та стежать за новинами. А свайп-досьє — це простий спосіб швидко розповісти головне. І зробити це ненудно.

Як це виглядає?

Ось приклад досьє на голову Кагарлицької районної ради Івана Семцова, а ось — на депутатку Верховної Ради України від міста Переяслав Анну Скороход. А журналісти сайту Золотоноша.City зробили окремий матеріал «Хто вони — найвпливовіші політики Золотоноші» за допомогою свайпів

На інших сайтах, які не входять у мережу TheCity, можна створювати свайпи?

Так, ми зараз тестуємо, щоб інструментом для створення свайпів мали можливість користуватися інші редакції. Це буде безкоштовно для регіональних та міських медіа.

Читайте також:

4 причини, чому місцевому інтернет-виданню вигідно перезапустити сайт на веб-платформі The City

5 ідей від медіакластера “Схід”, які варто реалізувати вашому виданню

Як створити гру-пазл: покрокова інструкція + бонус

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook і тижневу розсилку від Білки. Там ми ділимося корисними лайфхаками для регіональних редакцій!

--

--

Агенція медійного росту "Або"

Поради для регіональних редакторів та журналістів на реальних прикадах

More from Агенція медійного росту "Або"