Чому локальним медіа потрібні круті спецпроекти

Як не боятися вийти із зони комфорту і робити те, що раніше ніхто не пропонував на місцевому медіаринку

Лайв-спецпроект на Конотоп.City “Підкачатися за 90 днів”

Як з’явилась ідея

Над форматом співпраці зі спортклубом редакція почала думати ще на початку грудня. На той час видання існувало лише 2 місяці, але у команди вже був досвід реалізації спецпроекту із декількох матеріалів — “Їжа в місті” з оглядами місцевих кафе. Цього разу також вирішили запропонувати не просто окрему статтю з прямою рекламою, а нативний формат. Власника зачепила ідея спортивного челенджа і він погодився, хоча й не до кінця розумів, як працюватиме реклама в онлайн-виданні, адже у місті на медіаринку таких пропозицій не було. Тому крута ідея — це вже половина успіху майбутнього проекту.

Як реалізували

Редакція відкрита до експериментів і не боїться пробувати щось нове, тому вирішили не шукати героя, а реалізувати проект власними силами. У Олексія був досвід у зйомках відео і власна сторінка у Instagram майже на 2 тисячі підписників, тому окрім традиційних текстів з брендуванням на сайті запропонували ділитися усім у режимі лайв.

Такою була середина проекту

Що отримали в результаті

Вийшли із зони комфорту — своєї і місцевої. Звісно, на початку було складно і незрозуміло — сподобається чи ні формат рекламодавцю, як сприйматимуть проект читачі. Однак з кожною новою публікацією впевненості у тому, що ідея обрана правильно, ставало більше. Команда зі старту почала робили те, що ніхто до цього не пропонував рекламодавцям у Конотопі. Багато з них не розуміли, для чого їм реклама в онлайн-виданні, адже краще замовити в газеті чи на радіо. Редакції вдалося не лише донести її переваги, але й переконати обрати не традиційний формат, а те, що через емоції зможе зачепити кожного. Зізнавайтесь, ну хто з нас хоча б раз не намагався схуднути до літа?

--

--

Поради для регіональних редакторів та журналістів на реальних прикадах

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store
Агенція медійного росту "Або"

Поради для регіональних редакторів та журналістів на реальних прикадах