Чому локальним медіа потрібні круті спецпроекти

Як не боятися вийти із зони комфорту і робити те, що раніше ніхто не пропонував на місцевому медіаринку

Лайв-спецпроект на Конотоп.City “Підкачатися за 90 днів”

Наприкінці січня на сайті Конотоп.City стартував тримісячний лайв-спецпроект із місцевим спортклубом Strong, під час якого головний герой (і комерційний менеджер видання) Олексій Лютий приводив себе у форму до літа.

Своїми емоціями, враженнями та змінами він ділився раз на два тижні у публікаціях на сайті, а також після кожного тренування у сторіс та відео на особистій та сторінці видання в Instagram. Розповідаємо, чому такі проекти потрібні локальним редакціям.

Як з’явилась ідея

Як реалізували

Такою була середина проекту

Герой показував тренування, ділився своїм раціоном, режимом дня і враженнями, демонстрував зміни у фізичній формі. Згодом почали викладати сторіс та відео і на сторінці видання.

Проект перетворили на міні-серіал із 7 серій. І після кожної залишалось питання — витримає чи ні, схудне чи ні. Результати можна побачити за посиланням.

Що отримали в результаті

Сприяли популяризації сайту. Незважаючи на те, що переглядів кожної окремої публікації було менше, ніж очікувалося на старті, проект сприяв впізнаваності бренду Конотоп.City і мав потужний офлайн-ефект. Для видання, яке працює лише два місяці, заявити про себе і змусити обговорювати було важливим завданням. І частина читачів вперше дізналася про такий сайт саме із цієї серії матеріалів.

Отримали нових рекламодаців. У цьому спортзалі займаються інші місцеві підприємці, які також з часом вирішили замовити рекламу на сайті.

Додали мотивації читачам. Протягом проекту до героя почали підходити знайомитися у спортзалі, просили сфотографуватися, онлайн задавали питання по підрахунку калорій і вправам, а також писали слова підтримки і що його приклад надихнув записатися на спорт і також привести себе у форму.

Читайте також:

Навіщо вашому виданню Instagram та що з ним робити

Як ми залишились без інвестора і за перший місяць заробили більше, ніж будь-коли: досвід Конотоп.City

Юліана Охотнік, менторка Агенції локальних медіа “Або”

Поради для регіональних редакторів та журналістів

Love podcasts or audiobooks? Learn on the go with our new app.