Чекліст для редактора. 7 речей, які ви можете зробити зі сторінкою у Facebook. Але ще не зробили

Перевірте, чи використовуєте ви всі можливості соцмережі для просування свого медіапродукту.

  1. Запрошення підписатися на сторінку для тих, хто поставив Like допису

Це допоможе збільшити аудиторію і зібрати тих, хто вже зреагував на ваш контент. Користувач отримає запрошення вподобати сторінку і зможе прийняти рішення, підписатися чи ні.

2. Контент в групи через сторінку видання

Ця можливість з’явилася нещодавно. Раніше “посів” лінків в групах доводилося робити через особисті акаунти або створювати фейкові для цього. Зараз ви можете приєднатися до групи у Facebook від імені сторінки і поширювати інформацію безпосередньо від неї.

Спойлер: якщо на ваш в пост від імені сторінки відреагують учасники групи, їх можна буде запросити її вподобати.

3. Група, прив’язана до сторінки

Facebook анонсував масштабні зміни: тепер в пріоритеті не стрічка новин, а групи. Соцмережа активно пропонує розвивати спільноти і дає можливість прив’язувати їх до сторінок. А тепер ще й публікувати інформацію одночасно і на сторінку, і в групу (не тільки прив’язану, але й ту, де сторінка є в учасниках). Правда ж, зручно?

Щоб прив’язати або створити групу перейдіть в меню “Групи” на потрібній сторінці.

4. Розділ “Про нас”

В мобільній версії цей блок користувачі побачать раніше, ніж ваші дописи. Його можна відредагувати у розділі “Інформація” — і оновлювати актуальною інформацією.

5. Кнопка

Додайте call-to-action кнопку під обкладинкою сторінки. Тобто кнопку, яка буде закликати користувача до дії. Це може бути можливість перейти на сайт, відправити вам повідомлення на електрону пошту, приєднатися до групи або інші варіанти.

6. Автовідповідач

Один з показників ефективності Facebook-сторінки — швидкість реакції на повідомлення. Щоб користувач отримав її миттєво, налаштуйте автовідповідач з лаконічним текстом у розділі повідомлень.

7. Коротка назва

З нею сторінку зручніше тегати (наприклад, @agency.abo) і вона краще виглядає у лінку (facebook.com/agency.abo/). Для цього перейдіть в розділ Інформація і відредагуйте Ім’я користувача.

Бонус-нагадування для тих, хто дочитав. Обов’язково перевірте, як сторінка виглядає в мобільній версії, з якої її дивиться більшість користувачів. Часто гарна обкладинка на смартфоні обрізається. Краще не розміщувати на ній текст або важливе зображення по центру. А лого одразу форматувати під коло.

Гаяне Авакян, менторка Агенції локальних медіа “Або”

Читайте також:

Как узнать, о чем писать сегодня и что действительно интересует людей?

9 форматів, ідей і тем для матеріалів та реклами, які можна запозичити з Редакційних батлів

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook і тижневу розсилку від Білки. Там ми ділимося корисними лайфхаками для регіональних редакцій!

--

--

Агенція медійного росту "Або"

Поради для регіональних редакторів та журналістів на реальних прикадах