Рулетка та передбачення. На платформі The City з’явився розділ з іграми

Тепер читачі можуть планувати вихідні чи навіть дізнаватися, де вони відпочиватимуть у відпустці.

Передбачення — це не тільки про ворожок і всі ці надприродні штуки. Наш сервіс посилається на логіку. Можна, наприклад, підібрати варіант для відпочинку на морі.

Знаходиш у розділі «Ігри» відповідний генератор передбачень. Вводиш ім’я, вік та тип відпочинку. Сервіс пропонує тобі один із вартих уваги варіантів.

Щоб нічого не загубити, можна запостити результат на свою сторінку у соцмережі або надіслати другу. Не сподобався варіант? Можна одразу підібрати щось інше.

Цей генератор можна навчити підбирати програму тренувань у спортзалі, орієнтуючись на вік, вагу та потрібний результат.

Друга гра — рулетка! З її допомогою можна обирати, на яку виставу сходити у театрі.

Достатньо натиснути одну кнопку і покластися на долю. А якщо таку виставу вже бачив, можна прокрутити барабан ще раз.

За допомогою рулетки можна обирати, наприклад, який фільм подивитися ввечері, або яку страву з персиків приготувати на вихідних.

Користувач не просто читає текст, а бере участь у вікторині з несподіваним результатом. А якщо заморочитись та вигадати небанальні дописи, гра може вийти вірусною й залучити чимало учасників. Згенеровані картинки з дописами можна поширювати у соціальні мережі та збирати багато лайків від друзів.

Як ви розумієте, обидві гри можна монетизувати. В описі до варіантів можна залишати посилання та інформацію про заклад або послугу. Ті ж сами тренування можна радити робити у спортклубі «X», а замовляти відпустки в турагенції «Y».

Також вам буде цікаво:

Привітати друга, коханих чи колегу. Навіщо ми запустили вітання на платформі The City

Поради для регіональних редакторів та журналістів

Поради для регіональних редакторів та журналістів