Привітати друга, коханих чи колегу. Навіщо ми запустили вітання на платформі The City

Перенесли один з найпопулярніших газетних розділів в онлайн. Тепер дарувати приємні емоції ще простіше

Ось так виглядає один із шаблонів для вітань на платформі The City

По-перше, це зручно. Щоб привітати друга з ювілеєм, кохану з народженням дитини або сина із випускним більше не потрібно особисто йти до редакції та заповнювати інформацію від руки. Усе це можна зробити за декілька хвилин онлайн.

Тепер не варто переживати, у місті карантин або на вулиці снігопад чи злива — людина точно не залишиться без уваги та приємного подарунка. Крім того, такий варіант буде ще більш зручним для тих, хто мешкає у іншому місті або й взагалі країні — і не може особисто привітати рідних та коханих. До того ж, вітання побачать не лише підписники газети, а усе місто. А ще ним можна ділитися у соціальних мережах.

По-друге, це просто. На сайтах мережі The City тепер є окремий розділ з привітанням — з пошуком іменинника по прізвищу, місяцю або року народження. Ось як він виглядає.

А ще — окрема вкладка з усією інформацією про вартість розміщення привітань та формою, яку необхідно заповнити, щоб вітання з’явилося на сайті.

На все потрібно лише декілька хвилин

По-третє, це додатковий спосіб монетизації сайту. Ми постійно оновлюємо платформу The City та додаємо нові можливості для монетизації онлайн-видань. Минулого року запустили Довідник компаній, нещодавно — Довідник фахівців та Привітання.

Також вам буде цікаво:

Що спільного у розділу «Досъє» сайтів TheCity з платформою для знайомств Тinder

Є питання. І новий функціонал платформи The City, щоб їх поставити

--

--

Агенція медійного росту "Або"

Поради для регіональних редакторів та журналістів на реальних прикадах