Незвідані туристичні точки, гастромандри та непересічні особистості: якими були «Туристичні пазли»

Редакції Півдня розкривають туристичний потенціал регіону

Як розподілилися місця

Перемогу отримали журналісти Скадовськ.Сity з результатом у 292 бали. На другому місці — «Громадське радіо», яке отримало 287 балів. Третє місце посіло видання «Дружба» із загальною сумою балів 277. І на четвертому місці MediaPRO з 253 балами.

Хто брав участь

На участь у конкурсі зголосилося 9 редакцій з міст, які розташовані або на морі, або неподалік — наприклад, Болград, Кілія, Одеса, Скадовськ чи Маріуполь. Усі вони потенційно цікаві туристам, однак не у всіх цей потенціал вміють використовувати. Саме це й було головним завданням батлів — показати, що кожне велике чи маленьке містечко має чим привабити туристів та знайти шляхи, як розвивати цю галузь, показати читачам успішні кейси та приклади.

Незвичні формати, свіжі підходи

Розпочали редакції з огляду соцмереж, вони мали відшукати відгуки людей про відпочинок у їхньому місті. Це виявилося складним завданням для частини редакцій, адже у їхньому місті не так часто відпочивають туристи, тому й відгуків не так багато.

Показати наслідки та вирішення проблеми

За час батлів редакції також працювали над текстами, які комплексно показували проблему: від причин до ідей вирішення. Такі формати дуже важливі для невеликих громад, адже реально можуть допомогти вирішити проблему.

Місто — це люди, які тут живуть

Герої текстів — це зовсім не обов’язково багаті і знамениті, героями текстів можуть бути прості люди, які власне й формують дійсність міста. Це довели учасники батлів, працюючи над низкою завдань. А допоміг їм у цьому вебінар із ментором Антоном Семиженком на тему репортажної журналістики.

--

--

Поради для регіональних редакторів та журналістів на реальних прикадах

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store
Агенція медійного росту "Або"

Поради для регіональних редакторів та журналістів на реальних прикадах