Навіщо регіональному медіа лендінг для рекламодавців

У квітні ми в Або почали оновлювати розділи Реклама на сайтах мережі. Раніше вони виглядали досить лаконічно — короткий опис та посилання на медіакіт у pdf-форматі (як у цьому прикладі). Зараз це повноцінні лендінги, які показують переваги роботи з нами (як у цьому та цьому прикладах). Розказуємо, навіщо ми це зробили.

Це зручно

Лендінги адаптовані під перегляди з мобільного. Ніяких зайвих кліків, ви одразу сприймаєте інформацію. Вона добре структурована. Ви одразу можете зателефонувати рекламному менеджеру або залишити заявку.

Це інструмент для продажів

Ми знаємо, що рекламодавці заходять на розділ реклама — в залежності від видання це від 15 до 40 переглядів на місяць. Ми не хотіли б їх втрачати. Легше продати рекламу клієнту, який сам звернувся до видання.

Це краще пояснює

Ми максимально спростили інформацію і лишили тільки ту, яка мотивує клієнта купити в нас рекламу і робить цей процес для нього зручним. Ліндінги краще пояснюють що ми продаємо і які переваги отримує рекламодавець.

Це дозволяє аналізувати продажі

Лендінги будуть поєднані із CRM-системою, в якій ми фіксуємо кількість звернень. За результатами місяця ми можемо побачити, скільки клієнтів звернулися до нас, скільком і на яку суму ми продали. Ми можемо краще розуміти, які рекламні продукти в нас працюють краще, а де потрібні зміни.

Це дозволить привести нових рекламодавців

Лендінги ми будемо рекламувати у Facebook. Таргетувати на потрібні нам аудиторії і таким чином збільшувати кількість запитів на рекламу від потенційних рекламодавців.

Якщо залишились запитання про лендінги, або ви хотіли б розказати про власний досвід — напишіть нам у коментарях.

--

--

Агенція медійного росту "Або"

Поради для регіональних редакторів та журналістів на реальних прикадах