Навіщо регіональному медіа лендінг для рекламодавців

У квітні ми в Або почали оновлювати розділи Реклама на сайтах мережі. Раніше вони виглядали досить лаконічно — короткий опис та посилання на медіакіт у pdf-форматі (як у цьому прикладі). Зараз це повноцінні лендінги, які показують переваги роботи з нами (як у цьому та цьому прикладах). Розказуємо, навіщо ми це зробили.

Це зручно

Image for post

Лендінги адаптовані під перегляди з мобільного. Ніяких зайвих кліків, ви одразу сприймаєте інформацію. Вона добре структурована. Ви одразу можете зателефонувати рекламному менеджеру або залишити заявку.

Це інструмент для продажів

Image for post

Ми знаємо, що рекламодавці заходять на розділ реклама — в залежності від видання це від 15 до 40 переглядів на місяць. Ми не хотіли б їх втрачати. Легше продати рекламу клієнту, який сам звернувся до видання.

Це краще пояснює

Image for post

Ми максимально спростили інформацію і лишили тільки ту, яка мотивує клієнта купити в нас рекламу і робить цей процес для нього зручним. Ліндінги краще пояснюють що ми продаємо і які переваги отримує рекламодавець.

Це дозволяє аналізувати продажі

Image for post

Лендінги будуть поєднані із CRM-системою, в якій ми фіксуємо кількість звернень. За результатами місяця ми можемо побачити, скільки клієнтів звернулися до нас, скільком і на яку суму ми продали. Ми можемо краще розуміти, які рекламні продукти в нас працюють краще, а де потрібні зміни.

Це дозволить привести нових рекламодавців

Image for post

Лендінги ми будемо рекламувати у Facebook. Таргетувати на потрібні нам аудиторії і таким чином збільшувати кількість запитів на рекламу від потенційних рекламодавців.

Якщо залишились запитання про лендінги, або ви хотіли б розказати про власний досвід — напишіть нам у коментарях.

Поради для регіональних редакторів та журналістів

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store