“Медіа, яке ми заслужили”. Як працює і на чому заробляє СарниNews.City

СарниNews.City — одне із видань мережі The City, якому 28 березня виповнилося 1,5 роки. Розповідаємо, як у них все влаштовано.

Як влаштована робота в редакції

Сайт СарниNews.City створювали на базі редакції газети “Сарненські новини”. І розуміння, як поєднувати роботу на два ЗМІ та при цьому ділити контент на онлайн і друковану версію, прийшло не одразу. З часом ми таки виробили модель, яка працює (принаймні поки що).

Дивіться за посиланням

Як продаємо рекламу

Завдяки Каті Красномовець. Менеджерка, яка не заспокоїться доки реклама не з’явиться на сайті, надокучливо нагадає про дедлайни, а тоді ще й питатиме клієнта про результат і навіть сторіс додатково опублікує — це основа нашого заробітку.

Як будуємо співпрацю з рекламодавцями

70% партнерів постійно користуються нашими послугами. 90% спілкування — це телефонні розмови чи переписки. Проте, якщо клієнт новенький, то, звичайно, це зустрічі вживу.

Чому у нас так часто купують брендування сторінки

Бо воно продає саме себе. Цю рекламу бачать всі, хто потрапив на сайт. Навіть якщо випадково. Кожна новина фактично веде до такої реклами. Головне — пояснити це клієнту.

Де шукаємо ідеї

Буває по-різному. Можна шукати клієнта під класний рекламний кейс. Чи навпаки ідею для клієнта, який не знає, що хоче. Можна надивлюватись формати в інших медіа, читати надихаючу історію і в момент зрозуміти, що можеш зробити ще краще і навіть знаєш з ким.

Головне в нашій команді — обговорювати. Тільки так кожну класну ідею можна зробити ще кращою. Або навпаки — одразу відкинути програшні варіанти.

А ще важливо мислити як споживач. Бо раніше ми писали “вишукано та ексклюзивно”, “тільки сьогодні, тільки у нас” і дивувались, чому не заходить.

З якими кейсами працювати най̶л̶е̶г̶ш̶е̶ дієвіше

📷 Фотоконкурси. Прямі ефіри з нагородженням переможців і численні репости учасників — найкраща реклама такого формату. Зазвичай рекламодавців не потрібно довго вмовляти стати партнерами фотоконкурсу. Вони знають, що ця подія, а отже й вони, будуть у полі зору жителів району цілий місяць.

Що будемо робити далі

Команда сайту СарниNews.City

З одним із постійних партнерів хочемо запустити соціальну акцію — бокси з безкоштовними продуктами в супермаркетах.

Прагнемо збільшити свій щомісячний прибуток, тому й подались долати комерційний Еверест.

--

--

Поради для регіональних редакторів та журналістів на реальних прикадах

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store
Агенція медійного росту "Або"

Поради для регіональних редакторів та журналістів на реальних прикадах