Довідник фахівців на платформі The City. Чому цей сервіс вартий уваги

Довідники компаній на локальних сайтах — це давно не новина. Але що робити місцевим фахівцями, які також хочуть реклами та клієнтів?

Шукаєш перукаря? Він вже чекає тебе на сайтах The City

Сантехніки, перукарі, програмісти, репетитори та інші спеціалісти можуть мати персональні сторінки на сайтах платформи The City. Розповідаємо, які переваги сервіс має перед OLX та соцмережами.

Клієнт може швидко знайти контакти потрібного йому спеціаліста у своєму місті. Достатньо відкрити сайт платформи The City та обрати відповідну категорію або ж скористатися пошуком.

Власник довідника отримує доступ до уваги читачів локального медіа. Сайти регулярно оновлюються і набирають десятки, а деякі вже й сотні тисяч переглядів на місяць.

Шукати фахівців у своєму місті стало легше

Тобто фахівець має всі шанси отримати нові замовлення. А якщо грамотно складе анкету, отримає ще й перевагу перед конкурентами. Як, наприклад, ведучий заходів у Конотопі.

Коли ви обираєте фахівця, ви ж звертаєте увагу на опис, так?

Потрібен ведучий заходів? Маємо кількох, з анкетами

У чому перевага цієї сторінки у порівнянні з OLX та соцмережами?

Просувати свої послуги в інтернеті корисно всіма можливими каналами, включаючи соцмережі та сервіси на кшталт OLX. Але оголошення та публікації на цих сайтах актуальні лише кілька днів, особливо якщо є конкуренція.

До того ж, у жоден пост у соцмережі ви не вмістите стільки корисної інформації про себе. На сторінку можна додавати фото, відео, написати про власний досвід та популярні послуги, причому з цінами.

Ви ще не телефонували, а вже знаєте про фахівця достатньо

Анкета у довіднику повноцінно виконує роль особистого сайту. Тут можна зібрати всю інформацію про себе, роботи, досвід, відгуки. Посилання на сторінку можна скидати замовнику в якості візитівки.

Потенційні клієнти бачать всю потрібну інформацію: від цін на послуги та всіх контактних даних до досвіду роботи та прикладів робіт. Можна додавати відео, збирати відгуки та вбудовувати пости з інших сервісів.

Сторінка у Довіднику фахівців з часом буде тільки набувати актуальності. Фахівець оновлюватиме інформацію, додаватиме фото, посилання, проситиме вдячних клієнтів залишати відгуки. Час, гарний опис та відгуки тільки сторінку у пошукових мережах, тому трафік зростатиме.

І нічого не заважає робити знижку за позитивний відгук на сайті

Наприклад, за запитом «тамада Конотоп» на першій сторінці в Google видає анкету ведучого заходів на сайті Конотоп.City. На місяць її відвідують близько 150 користувачів. Ці люди — цільова аудиторія спеціаліста, адже вони шукають його послуги.

У чому користь для медіа?

Трафік. Уявімо, що ви зібрали велику базу фахівців, з гарними описами, оптимізованими під пошукові системи. Користувачі шукають фахівців в Google і знаходять сайт. Запитують у міських групах в соцмережах — їм скидають посилання на сторінку на сайті.

Корисний сервіс. Читачі знають, де можуть знайти собі сантехніка, кондитера, ведучого. Вони радять знайомим, де можна пошукати фахівця. Формується стереотип, що якщо фахівця немає на цьому сайті, то його взагалі немає.

Монетизація. Фахівці зацікавлені у тому, щоб бути вище конкурентів. Це впливає на їхні прибутки. Є тарифи, які дозволяють це зробити.

Вам також буде цікаво:

Навіщо регіональному медіа лендінг для рекламодавців

Якщо сподобалось, тисніть 👏

--

--

Агенція медійного росту "Або"

Поради для регіональних редакторів та журналістів на реальних прикадах