Ви опублікували фейк. Чи треба вибачатися перед читачами і як це зробити?

Розглядаємо на прикладі конкретної новини-фейку від 13 березня

Сенсація. Минулого тижня український інтернет вибухнув (а так не треба починати текст, чому — у блозі 9 типових помилок в заголовках локальних медіа).

Якщо ви стежите за топовими українськими інтернет-ЗМІ, то, напевне, бачили новини про російського співака Олега Газманова, який під час виступу в окупованому Донецьку провалився під сцену. Опублікували й відео, на якому чоловік стрибає і падає під пісню Газманова.

Насправді ж на відео — падіння DJ Kevin на музичному фестивалі в місті Кажуру в Бразилії у липні 2018 року.

Першим фейк про Газманова виявило інтернет-видання theБабель. На той момент інформаційна стрічка та соцмережі вже вирували — відео та новини поширювалися дуже швидко.

Уточнимо: не зі злого наміру, а, наприклад, через те, що новинарі поспішали і не перевірили новину.

Якщо ви поважаєте свою аудиторію (а іншого й бути не може), то слід вибачатися. І в соціальних мережах, і на сторінках інтернет-видання. Розмістіть ще одну новину, в заголовку якої вкажіть, що раніше опублікували фейк, а тепер даєте його спростування.

Ось як це зробило видання Liga.net.

Саму фейкову новину вони з сайту не видаляли. Але в її заголовку сказали, що це «фейк».

Вибачення на своїй Facebook-сторінці опублікував також керівник Liga.net Борис Давиденко:

«Liga, может быть, не самое красивое СМИ, может быть, не самое быстрое и не самое аналитичное, но точно одно из самых достоверных. И такие штуки нам сильно неприятны, и мы сильно извиняемся перед вами-читателями. (вдвойне обидно, что новость, в общем-то, совсем не наша и взяли ее для фан-трафика)».

  • Вибачатися не соромно.
  • Вибачатися треба зрозумілою мовою і оперативно. Уникайте канцеляризмів на кшталт «приносимо вам офіційні вибачення». Якщо вже вибачаєтеся, дозвольте собі бути людяним.
  • Усі помиляються, особливо новинарі — через них проходить багато інформації, а час на її перевірку обмежений. Так і скажіть своїм читачам. І поясніть, що зробите, щоб мінімізувати подібні помилки у майбутньому.
  • Вміння визнавати помилки — ефективний спосіб уникнути негативних наслідків. А ще це дозволяє лишитися чесними зі своїми читачами і зберегти їхню повагу та лояльність навіть у такі кризові моменти.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook і тижневу розсилку від Білки. Там ми ділимося корисними лайфхаками для регіональних редакцій.

--

--

Поради для регіональних редакторів та журналістів на реальних прикадах

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store
Агенція медійного росту "Або"

Поради для регіональних редакторів та журналістів на реальних прикадах