Багато відео, 200+ виконаних завдань і карантин: яким був 4 сезон Редакційних батлів

Підбиваємо підсумки 8-тижневого інтенсиву

Трохи статистики і фактів

7 міст — Южноукраїнськ, Фастів, Шостка, Нікополь, Херсон, Білгород-Дністровський і Лозова, 8 тижнів змагань, 32 завдання від менторів і 204 виконаних завдання від редакцій та 5225 жолудів від Білки.

Експерименти з відео

У цьому сезоні команди багато працювали з відео — для більшості з них кожне таке завдання перетворювалося на справжній виклик.

І ведуча відеоблогу Даша Бойко не збирається на цьому зупинятися

Провокативні, складні та веселі теми

Під час батлів редакції зазвичай отримують теми, за які самі вони скоріше б за все не взялися. Наприклад, Никополь.City підготували репортаж, як працює інклюзивна освіта в місті. А ще редактори змінювали професію в рамках експерименту — і працювали медсестрою, бібліотекаркою, офіціантом і двірником.

Флешмоби

Одним із завдань у батлі було запустити у своєму місті флешмоб чи онлайн-акцію у соцмережах з хештегом #лишайся вдома. Найкрутіший результат вийшов у редакції з Білгород-Дністровського. Все через те, що вони звернулись до місцевих зірок і попросили їх заспівати на відео. Один із цих роликів набрав 17 тисяч переглядів. Більше про інші ідеї для флешмобів можна дізнатися тут.

Іноді навіть дуже проста ідея може викликати вірусний ефект

Новий функціонал

Одне із завдання батлу — познайомити нові редакції із усім функціоналом, який є на платформі The City і показати його цінність, особливо в умовах карантину. Наприклад, є розділ “Сервіси”, в якому зібрані усі доступні в місті онлайн-послуги, “Довідник” із списком компаній, “Привітання”, текстові онлайн-трансляції, а нещодавно з’явилися опитування двох типів.

--

--

Поради для регіональних редакторів та журналістів на реальних прикадах

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store
Агенція медійного росту "Або"

Поради для регіональних редакторів та журналістів на реальних прикадах